آموزش حذف اکانت واتساپ

0

آموزش حذف اکانت واتساپ به شما کمک می کند چنانچه به واتساپ نیازی نداشته باشید آن را کاملا حذف کنید. با صفر و یک همراه باشید.

واتساپ یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی موبایلی است که در سراسر جهان طرفداران بسیاری داشته و جزء پر مخاطب ترین هاست. واتساپ امکان چت متنی، صوتی و تصویری را برای کاربران فراهم می کند. استفاده از واتساپ باعث کاهش محسوس هزینه های تلفن در بین کاربران شده است. دلایل زیادی وجود دارد که یک کاربر بخواهد واتساپ خود را حذف کند از جمله این دلایل، نقض حریم خصوصی، دور شدن از فضای مجازی و.. است. بنابراین اگر به هر دلیلی از whatsapp خسته شده اید و دیگر نمی خواهید با آن کار کنید، کافی است ادامه این متن را بخوانید تا به شما آموزش دهیم چگونه واتساپ خود را به طور کامل حذف کنید.

با حذف واتساپ چه اتفاقی می افتد؟

پیش از اینکه واتساپ را حذف کنیم باید به شما هشدار دهیم که حذف واتساپ باعث می شود تمامی تاریخچه مکالمات شما پاک شوند بنابراین چنانچه این مکالمات برایتان اهمیت دارد، باید پیش از حذف واتساپ از آنها بک آپ تهیه کنید. شما می توانید بعد از حذف واتساپ خود، با همان شماره دوباره یک اکانت جدید بسازید اما اگر از تاریخچه گفتگو های خود بک آپ تهیه نکرده باشید، دیگر قادر نخواهید بود این تاریخچه را مشاهده کنید. در زیر به چند مورد از مواردی که پس از حذف اکانت واتساپ اتفاق می افتد می پردازیم.

  • شماره شما از لیست اکانت های دوستانتان حذف می شود.
  • شماره شما از حساب واتساپ تان جدا می شود.
  • شما از گروه های واتساپی حذف می شوید.
  • سابقه مکالمات شما حذف می شود.
  • نسخه پشتیبان گوگل درایو شما حذف می شود.
  • تمامی داده های شما از سرور های واتس آپ حذف می شود.
  • اگر دوباره با همین شماره تلفن یک اکانت واتساپ بسازید، تاریخچه گفتگو ها برای شما نمایش داده نخواهد شد. (در صورت عدم تهیه بک آپ)
  • به بیان ساده تر، اگر واتساپ را حذف کنید هیچ اثری از شما در واتساپ باقی نخواهد ماند، مثل اینکه هیچ گاه از واتساپ استفاده نکرده اید.

 

آموزش حذف واتساپ در IOS :

قدم اول: از منوی گوشی خود وارد واتساپ شود. آیکن واتساپ به صورت یک دایره سبزرنگ با یک گوشی تلفن نمایش داده شده است.

قدم دوم: در صفحه اصلی واتساپ خود یک منوی چهار گزینه ای در زیر مشاهده می کنید. بر گزینه Settings که در گوشه سمت راست قرار دارد وارد شوید.

آموزش حذف واتساپ

قدم سوم: در منوی باز شده، 9 گزینه می بینید. به گزینه سوم یعنی Account که با یک کلید در زمینه آبی رنگ نمایش داده شده وارد شوید.

آموزش حذف واتساپ

 

قدم چهارم: در صفحه باز شده 6 گزینه می بینید، به آخرین گزینه یعنی Delete My Account وارد شوید.

آموزش حذف واتساپ

 

قدم پنجم: در اینجا به شما هشدار داده می شود که با حذف whatsapp چه اتفاقی برای اکانت شما خواهد افتاد. در زیر توضیحات و هشدار ها، یک بخش برای وارد کردن شماره تلفن وجود دارد که در ابتدا باید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس شماره تلفن را وارد نمایید. نهایتا گزینه Delete My Account که به رنگ قرمز نوشته است را انتخاب کنید تا whatsapp شما به طور کامل حذف شود.

آموزش حذف واتساپ

آموزش حذف واتساپ در اندروید:

قدم اول: از منوی گوشی خود وارد واتساپ شود. آیکن واتساپ به صورت یک دایره سبزرنگ با یک گوشی تلفن نمایش داده شده است.

قدم دوم: دکمه گزینه های بیشتر را انتخاب کنید. این دکمه با نشانه سه نقطه در زیر همدیگر در بالای صفحه نمایش داده شده است.

قدم سوم: در منوی باز شده وارد گزینه آخر یعنی Setting (تنظیمات)  شوید.

آموزش حذف واتساپ

 

قدم چهارم: به گزینه Account شوید. Account اولین گزینه لیست بوده و معمولا با یک کلید نمایش داده می شود.

قدم پنجم: در منوی باز شده چهار بخش می بینید، بر آخرین بخش یعنی Delete my account وارد شوید.

آموزش حذف واتساپ

 

قدم ششم: شماره تلفن خود را در کادر مخصوص وارد کنید.

قدم هفتم: گزینه DELETE MY ACCOUNT را انتخاب کنید. این گزینه به صورت یک کادر قرمز رنگ در پایین صفحه نمایش داده شده است.

آموزش حذف واتساپ

 

قدم هشتم: در صفحه بعد، بار دیگر گزینه DELETE MY ACCOUNT را انتخاب کنید. در این صفحه چنانچه تمایل داشته باشید می توانید دلیل حذف کردن واتساپ را بیان کنید.

قدم نهم: در صفحه بعدی برای آخرین بار گزینه DELETE MY ACCOUNT را انتخاب کنید. با این کار اکانت whatsapp شما به طور کامل در گوشی شما و همچنین سرور های واتساپ کاملا حذف می شوند. برای اینکه بتوانید بار دیگر از واتساپ استفاده کنید باید یک اکانت جدید بسازید.

آموزش حذف واتساپ

امیدواریم آموزش حذف واتساپ برای شما مفید بوده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.