بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس آیفون

معرفی بهترین برنامه های ادیت و ویرایش تصاویر برای آیفون و ios

0

بهترین اپلیکیشن های ویرایش و ادیت عکس در آیفون کدام هستند؟ امروزه در اپ استور می توانید تعداد بسیار زیادی نرم افزار های ادیت عکس برای آیفون خود پیدا کنید اما کدام یک بهتر هستند؟ در واقع باید ببینید شما به چه چیزی نیاز دارید؟ اگر به موارد محدودی همچون افکت گذاری های ساده و برش تصویر نیاز دارید، ادیتور عکس پیشفرضIOS   می تواند نیاز شما را برآورده کند اما اگر به کار های سنگین تر گرافیکی می اندیشید بهتر است اپلیکیشن مخصوصی برای ادیت عکس تهیه کنید. ما در این مطلب از صفر و یک 9 مورد از برترین اپلیکیشن های ادیت عکس برای آیفون را به شما معرفی می کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

شماره یک: Snapseed

نرم افزار Snapseed یک نرم افزار چند منظوره برای ادیت نیمه حرفه ای عکس ها، شامل کنترل رنگ ها و تنظیم نور و… می باشد که طیف وسیعی از نیاز کاربران را برطرف می کند. در ادامه برخی از ویژگی های نرم افزار Snapseed را بررسی می کنیم.

 • طیف گسترده ای از ابزار های ویرایش عکس را در اختیار شما قرار می دهد.
 • استفاده از آن بسیار ساده و راحت است .
 • توانایی اصلاح عکس، چرخش عکس ، صاف کردن و اصلاح پرسپکتیو را در اختیار شما قرار می دهد.
 • با این ابزار می توانید به صورت سلکتیو به ادیت عکس بپردازید.
 • ابزار زیادی برای بهبود کیفیت عکس در اختیار شما قرار می دهد.
 • فیلتر های زیادی از جمله برای حالت سیاه و سفید و تغییر بافت ها ارائه می کند.
 • توانایی ادیت عکس به صورت پرتره را داشته که باعث محو شدن اطراف می شود. (قابلیت عکاسی پرتره در آیفون های جدید به صورت پیشفرض وجود دارد، اما برای عکس هایی که خودتان نگرفته اید مناسب است).
 • توانایی ویرایش و شکل دهی و افکت گذاری بر روی نوشته ها را نیز دارد.
 • قیمت آن رایگان است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

Snapseed یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش عکس در آیفون است. چرا؟ زیرا با وجودی که ابزار های بسیار زیادی را در اختیار شما می گذارد در عین حال به هیچ وجه پیچیده نبوده و استفاده از آن بسیار آسان و راحت است. از آن مهم تر اینکه Snapseed رایگان است پس کاربران، مخصوصا کاربران ایرانی که برای پرداخت در اپ استور مشکل دارند به راحتی می توانند از Snapseed استفاده کنند . یک ویژگی که Snapseed را در برابر سایر اپلیکیشن ها ممتاز می کند این است که Snapseed هم برای کاربران مبتدی و هم برای کاربران حرفه ای ساخته شده است. در واقع امکانات Snapseed آنقدر زیاد است که عکاسان حرفه ای را اقناع کند و در عین حال کار کردن با آن آنقدر ساده است که برای عکاسان و ادیتور های مبتدی نیز مناسب است. شما با Snapseed می توانید میزان نور دهی، کنتراست رنگ ها و وضوح تصویر را به راحتی بهبود ببخشید، همچنین می توانید تصاویر را برش دهید، بچرخانید و صاف کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

در Snapseed ابزار های انتخابی و برس های موجود به شما این امکان را می دهند تا قسمت های خاصی از تصویر را ویرایش کنید بدون اینکه آسیبی به قسمت های دیگر تصویر وارد شود. همچنین این اپلیکیشن دارای ابزاری به نام Healing که با استفاده از آن به راحتی می توانید هر قسمت از عکس را که خواستید حذف کنید به عنوان مثال اگر چیزی در عکس شما افتاده که اضافه بوده و عکس را خراب می کند، به راحتی می توانید با Healing آن را حذف کنید. Snapseed همچنین از فیلتر های بسیار زیادی استفاده می کند که با آنها می توانید حال و هوای عکس های خود را کاملا عوض کنید. عکس شاد می خواهید؟ عکس قدیمی می خواهید؟ Snapseed می تواند تمامی حال و هوا هایی را که در عکس هایتان به آنها نیاز دارید را برای شما فراهم کند.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

فیلتر های Snapseed می توانند به راحتی عکس های شما را به حالت سیاه و سفید تغییر دهند و از طرفی می توانید بافت های عکس را با جزئیات بسیار زیادی تغییر دهید. به طور خلاصه باید گفت اگر در عکاسی و ادیت عکس با آیفون تازه کار هستید، Snapseed باید نخستین انتخاب شما باشد. چرا که با این اپلیکیشن می توانید عکس های خود را به راحتی و آسانی ویرایش کرده و کیفیت آنها را بهبود ببخشید. همه اینها در حالی هستند که Snapseed بر خلاف بسیاری از نرم افزار های پولی، در اپ استور به طور رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین چنانچه به دنبال یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون هستید حتما در ابتدا Snapseed را امتحان کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

شماره دو : VSCO

نرم افزار دوم از این لیست، VSCO نام دارد که مانند اپ قبلی امکانات بسیار را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال رایگان است. این اپ یکی از بهترین اپ ها برای ویرایش و افزودن فیلتر های زیبا بر روی تصاویر و فیلم هاست. در ادامه برخی از ویژگی های اپ VSCO را بررسی می کنیم.

 • توانایی افزودن فیلتر ها و نما هایی برای تغییر حال و هوای فیلم ها به حالت فیلم های کلاسیک را دارد.
 • برخورداری از شمار زیادی فیلتر، شامل 130 فیلتر که البته نیاز به دارا بودن اشتراک سالانه دارد.
 • ابزار های بسیار زیاد و متنوع برای انواع ادیت های ساده تا حرفه ای همچون تغییر وضوح تصویر، کیفیت رنگ و…
 • برخورداری از دوربین داخلی کنترلر های فراوان و پیشرفته. (دوربین داخلی چیزی شبیه B612 معروف).
 • قیمت اپلیکیشن VSCO رایگان است اما در صورتی که مجموعه کاملی از فیلتر ها و ابزار اضافی بخواهید، باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپ VSCO که به صورت ویسکو تلفظ می شود یکی دیگر از اپ ها باورنکردنی ویرایش عکس است. در واقع می توان گفت VSCO یکی از بهترین برنامه های ادیت عکس است که برای آیفون ساخته شده است. مجموعه کامل و بی نظیری از فیلتر ها در VSCO به شما این امکان را می دهند تا فیلم های امروز را به صورت فیلم های کلاسیک باز سازی کرده و روح فیلم ها دهه های ابتدایی و میانی قرن بیستم را در آنها بدمید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

بر خلاف بسیاری از اپ ها که فیلتر ها و افکت ها در آنها بسیار واضح و قوی نمایان هستند اپلیکیشن VSCO از فیلتر ها و افکت هایی استفاده می کند که به طور نامحسوس و لطیف ولی در عین حال بسیار خوب، عکس را ویرایش می کنند. به گونه ای که بعد از ویرایش عکس، به نظر می رسد عکس از ابتدا به همین صورت بوده است و هیچ ادیتی بر روی آن اعمال نشده است. البته در اپلیکیشن VSCO این امکان وجود دارد که سطح اعمال فیلتر ها را خودتان به صورت دستی نیز تعیین کنید به گونه ای که می توانید میزان کنتراست رنگ ها، نور دهی ، وضوح و… را خودتان به صورت دستی تعیین کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپلیکیشن VSCO به صورت رایگان در اپ استور موجود است. البته به صورت پیش فرض تنها 10 فیلتر رایگان و تعدادی ابزار ویرایش عکس در اختیار شما قرار می دهد که اگر می خواهید به مجموعه کاملی از فیلتر ها (شامل 130 فیلتر) و تعداد زیادی از ابزار های ادیت عکس دسترسی پیدا کنید باید در VSCO X عضو شده و اشتراک سالیانه ای به مبلغ 20 دلار بپردازید. هر چند استفاده از برخی امکانات VSCO رایگان نیست اما باز هم در زمره بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون قرار می گیرد چرا که پرداخت هزینه ابزار های کامل VSCO کاملا توجیه پذیر است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

شماره سه: Afterlight 2

اپ Afterlight 2 یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون است. این اپ شامل قابلیت های بیشمار و همه جانبه و در عین حال نوآورانه در عکاسی است. البته برای داشتن این قابلیت ها باید هزینه اندکی نیز پرداخت کرد چرا که Afterlight 2 رایگان نبوده و برای دریافت آن باید 3 دلار بپردازید. در ادامه برخی از ویژگی های این اپلیکیشن فوق العاده را بررسی می کنیم.

 • تعداد بسیار زیادی ابزار با توانایی بالا برای تغییرات و ویرایش تصویر از جمله نوردهی، تنظیمات رنگ و…
 • پیشرفته بودن ابزار ها که با آن می توانید طیف وسیعی از رنگ ها و افکت ها را انتخاب کنید.
 • پکیج فیلتر های رایگان که توسط عکاسان معروف ساخته شده است.
 • توانایی اضافه کردن آثار هنری را دارد.
 • با این اپ می توانید لایه ها و تنظیمات بسیاری برای متن ها قرار دهید.
 • قیمت آن تنها 3 دلار است که برای چنین حجمی از امکانات معقول به نظر می رسد.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپ Afterlight 2 با وجود امکانات بسیار زیادی که ارائه می دهد، استفاده از آن بسیار ساده و راحت است و افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.  با این وجود Afterlight 2 دارای قابلیت های بسیار زیادی در زمینه تغییر کیفیت و وضوح رنگ، زاویه تابش نور و… است که باعث می شود نیاز کاربران حرفه ای را نیز رفع کند.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپ Afterlight 2 دارای انواع فیلتر ها و لایه ها برای تقویت کیفیت تصاویر است. اپ Afterlight 2 با یک سری فیلتر های پیشفرض عرضه می شود اما شما می توانید فیلتر های زیادی را به صورت رایگان به آن اضافه کنید. در این اپ قابلیت های بسیاری برای استفاده از متن و آثار هنری وجود دارد. همچنین می توانید با ابزار های پیشرفته اپ Afterlight 2 به ترکیب تصاویر بپردازید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

در پایان باید بگوییم در صورتی که می خواهید از دنیای کاربران مبتدی فاصله گرفته و وارد دنیای ادیتور های نیمه حرفه ای شوید، اپ Afterlight 2 یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون برای شروع این کار است. Afterlight 2 هم اکنون با قیمت 3 دلار در اپ استور موجود است و این قول را به شما می دهد که با خرید آن دیگر هیچ پرداخت درون برنامه وجود نداشته باشد و از طرفی بتوانید هر ماه آپدیت های جدیدی را به صورت رایگان دریافت کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

شماره چهار: TouchRetouch

اپ TouchRetouch یکی از بهترین اپ ها برای از بین بردن بخش هایی از تصویر است. به گونه ای که می توانید با این اپ هر گونه لکه و موارد ناخواسته بر روی تصویر را حذف کنید. برخی از ویژگی های اپ TouchRetouch به شرح زیر است.

 • به سرعت می تواند هر بخشی از تصویر که به آن نیاز نداشته باشید را حذف کند.
 • برای کار بر روی تصویر از جمله حذف برخی از بخش های آن، ابزار های بسیار دقیقی برای انتخاب بخش مورد نظر دارد.
 • با این اپ به راحتی می توانید، لکه ها، افراد و اشیاء مزاحم در تصویر را حذف کنید.
 • در عکس هایی که به صورت پرتره گرفته شده اند می توانید چین و چروک روی صورت را به راحتی پاک کرده و صورت را روتوش کنید.
 • می توانید با ابزار Clone هر چیزی را در تصویر کپی کنید.
 • با تمام این مزایا، صرفا 2 دلار قیمت دارد.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

بسیاری از برنامه های ادیت عکس توانایی حذف بخش از تصاویر را دارند اما حذف بخشی از تصویر در اپ TouchRetouch به صورت یک کار تخصصی درآمده است بنابراین می توانید با این اپ به ساده ترین و در عین حال با کیفیت ترین حالت ممکن، هر بخش از تصویر را که به آن نیازی ندارید حذف کنید. برای حذف هر بخش از تصویر کافی است به صورت لمسی، شیئی را که می خواهید حذف کنید را انتخاب کرده و پس از آن برنامه به طور خودکار آن بخش را با پیکسل های اطرافش جایگزین می کند. اپ TouchRetouch مجموعه کاملی از ابزار ها را در اختیارتان قرار می دهد.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

یکی از بهترین ابزار های این اپ Blemish Remover نام داشته که برای ایجاد عکس های پرتره بی عیب و نقص به کار می رود به گونه ای که می توانید تمامی مشکلات صورت در عکس پرتره را به راحتی و با بالاترین کیفیت حذف کنید. یکی دیگر از ابزار های کاربردی در این اپ، Line Remova نام داشته که می توانید با آن بخش های کشیده تصویر همچون سیم ها و آنتن هایی که در عکس افتاده اند را حذف کنید. در مجموع باید گفت شاید پیش از این اپ ها و روشن های گوناگونی را برای حذف بخشی از تصاویر به کار برده اید اما اگر در بین بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون به دنبال اپی هستید که به راحتی بتواند تمامی خواسته های شما را برآورده سازد بهتر است از اپ TouchRetouch استفاده کنید چرا کار تخصصی آن حذف بخشی از تصویر است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

شماره پنج: Instagram

تعجب نکنید. اینستاگرام همانطور که یکی از برترین اپ های اشتراک عکس محسوب می شود، در عین حال یکی از بهترین ادیتور های عکس نیز هست. شما می توانید از طریق Instagram عکس هایتان را پیش از اشتراک گذاری ادیت کرده و به حالت های مختلفی درآورید. بخش از امکانات و ویژگی هایی که اینستاگرام برای ادیت عکس در اختیارتان میگذارد را با هم مرور می کنیم.

 • فیلتر های بسیار خوبی برای عکس های رنگی و سیاه و سفید ارائه می کند.
 • امکانات مناسبی برای تغییر کیفیت رنگ و زاویه تابش نور در اختیارتان قرار می دهد.
 • کار هایی همچون اصلاح، برش، چرخش و… در این اپ به راحتی صورت می گیرد.
 • با اینستاگرام می توانید جلوه های زیبایی بر روی تصاویر خود اعمال کنید.
 • قبل از اشتراک نهایی می توانید تغییرات دلخواهتان را در تصاویر اعمال کنید.
 • با تمام این امکانات، اینستاگرام کاملا رایگان است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

آیا عکس هایتان را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید؟ در این صورت نباید از ابزار های ادیت عکس در این اپ غافل شوید چرا که با یکی از برترین ادیتور های عکس سر و کار دارید. البته باید بگوییم اینستاگرام از ابزار هایی با تنوعی که در Snapseed وجود دارد، برخوردار نیست اما اگر به اصلاحات اساسی برای عکس های خود نیاز دارید می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد.  به گونه ای که می توانید با اینستاگرام فیلتر های رنگی و سیاه و سفید بسیار خوبی بر روی تصاویر خود اعمال کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

در کنار این فیلتر ها، اینستاگرام یک مجموعه ابزار کاربردی برای ادیت عکس ارائه می دهد که شامل ابزار های مفیدی برای تنظیم زاویه نور و میزان نوردهی، وضوح تصاویر، کنتراست تصاویر و… می شود. همچنین ابزار های معمولی همچون ابزار برش، چرخش، صاف کردن و… نیز در اینستاگرام ارائه می شود. همانطور که گفتیم ابزار های موجود در اینستاگرام به اندازه سایر اپ های این لیست گسترده نیستند اما چیزی که اینستاگرام را در این رتبه قرار داده است این موضوع بوده که شما می توانید دقیقا پیش از اینکه عکس های خود را به اشتراک بگذارید، آنها را ادیت کنید. بنابراین چنانچه به یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون نیاز دارید که رایگان بوده و دقیقا قبل از به اشتراک گذاری تصاویر بتوانید ویرایش های نهایی را انجام دهید، خود اینستاگرام را انتخاب کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

شماره شش: Adobe Lightroom CC

معروف ترین ویرایشگر تصویر در تمامی جهان چیست؟ مسلما فتوشاپ ساخت شرکت خوشنام ادوبی، اما ادوبی برای ادیت تصویر تنها فتوشاپ را نساخته است بلکه اپ های دیگری را نیز توسعه داده است، یکی از بهترین این اپ ها که آیفون به راحتی قابل استفاده است، Adobe Lightroom CC نام دارد. این اپ برای ویرایش های پیشرفته و حرفه ای ساخته شده است و اگر مبتدی هستید باید پیش از کار با آن مقداری تمرین کرده و یا از افراد با تجربه راهنمایی بخواهید. در ادامه برخی از ویژگی های بیشمار Adobe Lightroom CC را مرور می کنیم.

 • دارای مجموعه ای قدرتمند و گسترده از ابزار های ادیت تصویر که هر کاربر حرفه ای را راضی می کند.
 • در عین اینکه بسیار پیشرفته است، از رابط کاربری نسبتا ساده ای برخوردار بوده و کار با آن زیاد سخت نیست.
 • قابلیت ویرایش سریع با توجه به اطلاعات پیشرفض و با یک لمس را دارد.
 • تنظیمات بسیار پیشرفته همچون تصحیح میزان نوردهی و یا تصحیح چشم انداز.
 • برخورداری از سرویس Adobe Creative Cloud که ویرایش های اعمال شده توسط شما را بین آیفون، آی پد، کامپیوتر و اینترنت به اشتراک می گذارد.
 • قیمت آن رایگان است اما برای برخی ویژگی های خاص باید هزینه اشتراک بپردازید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

Adobe Lightroom CC یک نرم افزار قدرتمند و در عین حال ساده برای ویرایش حرفه ای عکس هاست. این اپ با امکاناتی که دارد هم کاربران مبتندی و هم کاربران حرفه ای را راضی خواهد کرد. شما با استفاده از این اپ می توانید به سادگی و با استفاده از تنظیمات پیش‌ فرض، عکس های خود را ویرایش کرده و یا با استفاده از ابزار های دقیق و حرفه ای به ویرایش دلخواه عکس بپردازید. از جمله ویرایش هایی که توسط Adobe Lightroom CC ارائه می شود، امکان تغییرات در رنگ ها، شفافیت، ایجاد لایه ها، میزان نور، زاویه نور و… است که طیف کاملی از ابزار ها و ویژگی ها را به شما ارائه می دهد.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

این اپلیکیشن دارای ابزار های پشرفته ای همچون: Curves، Color Mix، Split Tone و… است که با آنها می توانید انواع ویرایش های حرفه ای را بر روی تصاویر انجام دهید. کار کردن با این اپ تا حدودی شبیه به فتوشاپ بوده و چنانچه پیش از این با فتوشاپ در کامپیوتر خود کار کرده باشید، به راحتی با محیط Adobe Lightroom CC نیز وفق می یابید. این اپلیکیشن با وجودی که به عنوان یکی از از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون شناخته می شود اما همچنان به صورت رایگان در اپ استور موجود می باشد. البته اگر بخواهید از امکانات حرفه ای و ویژگی های خاص آن استفاده کنید باید حق اشتراک بپردازید. به عنوان مثال برای استفاده از Adobe Creative Cloud نیاز است که مبلغی را پرداخت کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

شماره هفت: Mextures

اپ Mextures یکی از برترین نرم افزار های ادیت عکس برای ادیت بافت ها، ایجاد تغییرات در میزان و زاویه نور و همچنین ایجاد ادیت های خلاقانه بر روی تصاویر است. در ادامه بخری ویژگی های استفاده از اپ Mextures را بررسی می کنیم.

 • یک اپ عالی برای کار بر روی بافت ها
 • قابلیت استفاده از نورپردازی آنالوگ
 • قابلیت از شب بندی زیبای تصاویر
 • با استفاده از این اپ می توانید جلوه های گوناگونی را بر روی تصویر اعمال کرده و با استفاده از لایه ها، آنها را با یکدیگر ترکیب کنید.
 • می توانید ویرایش های خود را ذخیره کرده و به اشتراک بگذارید.
 • قیمت این اپ 3 دلار است. البته برای استفاده از تمامی امکانات آن، پرداخت های درون برنامه ای در نظر گرفته شده است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپ Mextures یکی نرم اپ فوق العاده برای اعمال بافت ها بر روی تصاویر در آیفون است. همچنین این اپ طیف وسیعی از ابزار های دیگر همچون ابزار های تغییر کیفیت و زاویه تابش نور را در اختیار شما قرار می دهد. در این اپ می توانید انواع مود ها و جلوه های بصری را بر روی تصاویر خود اعمال کنید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

همچنین اپ Mextures از ویژگی ترکیب جلوه های بصری با استفاده لایه ها برخوردار است. این ویژگی با وجود امکانات زیاد خود، کاربری راحتی دارد. این اپ همچنین دارای طیف وسیعی از ابزار ها، فیلتر ها و سایر امکانات ویرایش تصویر است. اگر در استفاده از اپ Mextures تازه کار هستید می توانید از فرمول های ادیت پیش فرض استفاده کنید. در صورتی که حرفه ای هستید نیز می توانید فرمول های ادیت خود را بسازید. بنابراین اپ Mextures برای هر دو طیف کاربران مبتدی و حرفه ای مناسب است. اگر با قیمت 3 دلاری و پرداخت های متنوع درون برنامه ای این اپ مشکلی ندارید، قطعا با خرید اپ Mextures یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون را در اختیار خواهید داشت.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

 

شماره هشت: Lens Distortions

دوست دارید زمانی که یک منظره آفتابی عکاسی می کنید، خورشید در عکس شما بسیار زیبا بیافتد؟ یا هنگام عکاسی در یک روز بارانی از این که قطرات باران در عکس های شما به خوبی مشخص نیستند گله دارید؟ خب نگران نباشید، اپ Lens Distortions راه حل این مشکلات شماست. این اپ به طور خاص ساخته شده است که زیبایی های طبیعت را همانطور که هست به شما نشان دهد. در ادامه برخی از ویژگی های جالب اپ را با هم مرور می کنیم.

 • با استفاده از این اپ می توانید زیبایی نور خورشید را در تصاویر خود حس کنید.
 • با این اپ می توانید در هنگام بارش برف یا باران صحنه های جذاب و دراماتیکی خلق کنید.
 • می توانید با استفاده از تکسچر های شیشه، گوشه های تصویر را محو کنید.
 • اپ Lens Distortions به شما امکان ایجاد چندین لایه مختلف بر روی یک تصویر را می دهد
 • می توانید رنگ ها را به دلخواه خود روشن تر یا کدر تر کنید.
 • این اپ رایگان است اما برای استفاده از تمامی امکانات آن نیاز به پرداخت درون برنامه ای است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپ های زیادی هستند که اثرات آب و هوایی همچون نور خورشید، باران، برف و مه را بر روی تصاویر شما اعمال می کنند اما اپ Lens Distortions قطعا یکی از برترین های آنهاست. پوشش های سطح بالای این اپ می توانند جلوه های بسیار زیبایی از آسمان، خورشید، باران، مه و… بر روی تصاویر شما اعمال کنند.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

از طرفی با استفاده از عناصر شیشه ای می توانید تصاویر خود را شفاف تر یا کدر تر کنید. اما اگر به چندین جلوه در کنار همدیگر نیز نیاز دارید نگران نباشید چرا که در اپ Lens Distortions این امکان وجود دارد که بتوانید چندین جلوه را با هم بر روی تصاویر اعمال کنید به عنوان مثال می توانید قطرات باران و نور خورشید را با همدیگر در یک تصویر برجسته کنید. این کار با ترکیب لایه ها ایجاد شده است. همچنین اسلاید های مختلف به شما این امکان را می دهند که کنتراست، روشنی و کدورت رنگ ها، را در تصاویر خود تنظیم کنید. اپ Lens Distortions هم اکنون به صورت رایگان در اپ استور موجود است اما اگر می خواهید از تمامی امکانات یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون بهره مند شوید، باید یک سری پرداخت های درون برنامه ای انجام دهید. البته این اپ در همان حالت پایه نیز با لایه ها و ابزار های بسیاری در دسترس است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

شماره نه: Superimpose X

اپ Superimpose X یکی از بهترین اپ ها برای ایجاد دیجیتال آرت های منحصر به فرد و ترکیب تصاویر است. این اپ طیف کاملی از امکانات را در اختیار شما قرار می دهد که با آنها می توانید آثار منحصر به فرد و بسیار زیبای خودتان را خلق کنید. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های اپ Superimpose X می پردازیم.

 • یکی از بهترین ها برای ترکیب دو یا چند تصویر
 • این اپ امکانات عالی برای تغییر پس زمینه در اختیار شما قرار می دهد.
 • با استفاده از این اپ می توانید نور دهی چندگانه را بر روی تصاویر خود ایجاد کرده و تصاویری فانتزی و بسیار زیبا بدست آورید.
 • با اپ Superimpose X می توانید انواع بافت ها و جلوه ها را روی یک تصویر اعمال کرده و آنها را با هم ترکیب کنید.
 • طیف وسیعی از فیلتر ها، سایه ها و جلوه ها در این اپ موجود است که می توانید با خلاقیت خود آنها را در تصاویر به کار گیرید.
 • ابزار ها دقیقی برای انتخاب بخش از تصاویر در اختیار شما قرار می گیرد.
 • قیمت این اپ 5 دلار است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

اپ Superimpose X یکی از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون برای ترکیب تصاویر و ایجاد تصاویر ترکیبی است. این اپ ابزار های بسیار خوبی برای انتخاب هر بخش از عکس در اختیار شما قرار می دهد به عنوان مثال می توان به ابزار Refine Hair اشاره کرد که به طور اختصاصی می توانید با آن مو های یک شخص را انتخاب کنید که در عکس های پرتره بسیار به کار می آید.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

شما می توانید با اپ Superimpose X حالت های خاصی را برای ترکیب تصاویر انتخاب کنید به گونه ای که می توانید میزان ترکیب را مشخص کنید. این اپ ابزار های گسترده ای برای ادیت لایه ها در اختیار شما قرار می دهد به گونه ای که شما می توانید با اپ Superimpose X تنظیمات بسیاری همچون سایه ها، تاری و روشنی تصویر و گرادیان را ایجاد کرده و یا به تصویر اضافه کنید. این اپ یکی از بیشترین امکانات را برای ابراز خلاقیت شما در اختیارتان قرار می دهد به گونه ای که توانایی ایجاد تصاویری را خواهید داشت که هیچ جای دیگر نمونه ای ندارند. این اپ هم اکنون با قیمت 5 دلار در اپ استور موجود است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 

کدام یکی از این اپ ها برای شما مناسب است؟

حال که 9 مورد از بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون را به شما معرفی کردیم، خوب است به این نکته بپردازیم که کدام یک از موارد برای شما بهترین اپ است؟

 • اگر به تازگی وارد دنیای ادیت عکس شده اید بهتر است از Snapseed استفاده کنید چرا که در عین حالی که امکانات و ابزار های بسیاری در اختیار شما قرار می دهد، کار با آن بسیار ساده است.
 • اگر به تغییر تصاویر و فیلم ها به حالت کلاسیک علاقه مند هستید و ادیت های زیادی مد نظر شما نیست، VSCO برای شما ساخته شده است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 • اگر به اپ هایی با ابزار ها و امکانات بسیار پیشرفته و گسترده نیاز دارید بهتر است از Adobe Lightroom CC یا Afterlight 2 استفاده کنید.
 • اگر مهم ترین موضوع در ادیت برای شما، حذف موارد ناخواسته از تصاویر است، بهتر است از اپ TouchRetouch استفاده کنید.
 • اگر به عکاسی از طبیعت علاقه مند هستید و می خواهید بهترین تصاویر ممکن از طبیعت را ثبت کنید به گونه ای که نور خورشید یا قطرات باران در عکس شما به خوبی نمایان باشد، اپ Lens Distortions برای شما ساخته شده است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 • آیا به اپی نیاز دارید که با آن ادیت های خلاقانه و نوآورانه بر روی تصاویر خود اعمال کنید؟ در این صورت باید از اپ Afterlight 2 استفاده کنید.
 • اپ Mextures بهترین انتخاب برای اضافه کردن و ادیت بافت ها در تصویر است.

بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون

 • اگر می خواهید آثار هنری منحصر به فرد از جمله تصاویری به سبک فانتزی ایجاد کنید و به ترکیب تصاویر اهمیت می دهید، اپ Superimpose X امکانات خارق العاده ای در اختیار شما قرار می دهد.
 • آیا عکس های خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید؟ پس چرا از فیلتر ها و ابزار های ویرایش خود اینستاگرام استفاده نمی کنید؟ خود اینستاگرام بهترین اپ های ادیت عکس در آیفون محسوب می شود و با آن می توانید یک سری تغییرات مفید و مختصر در تصاویر خود ایجاد کنید که برای پیش از انتشار بسیار مناسب است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.