راه های پیگیری کارت سوخت

0

با برگشت سهمیه بندی و ارائه کارت سوخت، بسیاری از افراد که کارت سوخت خود از دوره قبل را نداشته اند و یا به تازگی صاحب خودرو شده اند، می خواهند از وضعیت کارت سوخت خود اطلاع پیدا کنند. در ادامه با صفر و یک همراه باشید تا راه های پیگیری کارت سوخت را به شما آموزش دهیم.

پیگیری کارت سوخت از طریق سایت خدمات الکترونیک انتظامی:

  • ابتدا وارد برای ورود به سایت خدمات الکترونیک انتظامی اینجا کلیک کنید.
  • در پنجره ای که برای شما نمایش داده می شود ابتدا نوع پلاک خود را انتخاب کنید. اگر در مناطق آزاد زندگی می کنید باید گزینه منطقه آزاد را انتخاب کنید وگرنه همان گزینه “منطقه ای” را دست نزنید.
  • در ادامه پلاک خودروی خود را وارد نمایید تا وضعیت کارت سوخت شما مشخص شود.

پیگیری کارت سوخت از طریق سایت خدمات الکترونیک انتظامی:

پیگیری کارت سوخت از طریق پیامک:

  • برای این کار شماره VIN خودرو خود را به شماره 1101202040 ارسال نمایید. در صورتی که این کار را مطابق روال درست انجام داده باشید به طور خودکار برای شما پیامکی ارسال شده و وضعیت کارت سوخت شما را اعلام می کند.

این کار را برای کارت سوخت موتورسیکلت نیز می توانید انجام دهید. برای این کار کافی است یک M* را به شماره vin موتور سیکلت اضافه کنید. به عنوان نمونه: M*IRKV91MN5O3685988

براي استعلام کارت هوشمند خودرو بايد ابتدا حرف  V  و سپس ستاره و بعد وي آي ان  (VIN)  خودرو موجود در پشت کارت خودرو را وارد نماييد، به عنوان نمونه: V*IRPC90VV5I9658742

پیگیری مرسوله:

اگر کارت سوخت شما ارسال شده باشد می توانید از طریق سامانه رهگیری مرسولات سازمانی نسبت به رهگیری کارت سوخت خود اقدام کنید. برای این کار کافی است در کشوی بالا ابتدا نوع سند خود که در اینجا کارت سوخت است را انتخاب کنید و سپس شماره vin خودرو خود را وارد کنید.

پیگیری کارت سوخت مرسوله

امیدواریم آموزش پیگیری کارت سوخت برای شما مفید بوده باشد.

بیشتر بخوانید:

رمز دوم یکبار مصرف يا رمز پویا چیست ؟ چگونه رمز دوم پویا را فعال کنیم؟

آموزش مشاهده رمز وای فای در ویندوز 10

آموزش نصب ویندوز 10 به صورت تصویری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.