بهترین بازی های سوم شخص

بهترین بازی های سوم شخص

بازی های سوم شخص شامل بازی های سوم شخص شوتر و سوم شخص با سلاح سرد یا همان سوم شخص شمشیری می شوند. این بازی ها طیف وسیعی از ژانر ها همچون مخفی کاری، اکشن، ماجراجویی و… را در بر می گیرند. ما در اینجا سعی کرده ایم با توجه به جهات مختلف از جمله داستان بازی، گیم پلی، گرافیک و… بهترین بازی های سوم شخص را به شما معرفی کنیم. در این بررسی از بازی هایی که برای پلتفرم های مختلف عرضه شده استفاده کرده ایم و همچنین امتیاز کسب شده هر بازی در وبگاه معتبر IGN را نیز درج کرده ایم. نکته مهم اینکه بازی های سوم شخص آنقدر زیاد هستند که لیست کردن ده تا از آنها سخت است. بنابراین ما سعی کرده این به جز موارد گفته شده در بالا، به مواردی همچون نوآوری ها، فروش و محبوبیت بازی ها بین گیمر ها توجه کنیم. پس تا انتها با بخش بازی های  صفر و یک همراه باشید.

شماره 10: Mafia III

سال انتشار: 2016

امتیاز: 7.5از 10

بهترین بازی های سوم شخصMafia III

مافیا 3 یک بازی جهان باز است. این بازی تم دهه 1960 آمریکا را داشته و مسائل آن زمان را به تصویر می کشد. وجود تم زیبای دهه 1960 باعث شده این بازی به بازی محبوب دوست داران آن دوران تبدیل شود، خودرو ها، سلاح ها، لباس ها، خانه ها و… همگی با تم دهه 1960 هستند. جهان باز بازی بسیار عالی کار شده است و محیط بزرگی برای گردش دارید. البته نمی توان گفت این بازی از نظر جهان بازی بودن در سطح GTA V است اما با این حال جهان زیبایی را تصویر کشیده است که در کمتر بازی دیگری شاهد آن بوده ایم. بازی دارای یک بخش داستانی قوی و مجذوب کننده است. این بخش داستانی باعث می شود گیمر تا ساعتها پای بازی بنشیند تا بتواند آخر ماجرا را ببیند. شخصیت پردازی بازی بسیار عالی بوده و باعث می شود از همان ابتدای کار با شخصیت ها ارتباط برقرار کنید.

بهترین بازی های سوم شخصMafia III

یک بخش زیبای بازی که برای بسیاری جالب بوده ولی برخی آن را تکراری می دانند، بخش کشتن دشمنان و تصرف قلمرو آنهاست. به نظر چنانچه این بخش کوتاه بود بسیار بهتر بود اما در حال حاضر شاهد طولانی بودن این بخش هستیم که ممکن است برای بسیار خسته کننده باشد. گیم پلی بازی بی نقص نیست اما با این حال با یک گیم پلی خوب روبرو هستیم، تنوع بالای سلاح ها باعث شده از تیراندازی و درگیری خسته نشوید و مدام به جنگ و نبرد با دشمنان بپردازید. گرافیک بازی چنان خوب کار شده که وقتی آن را در کنار داستان و تم زیبای آن قرار می دهید حس می کنید در حال تماشای فیلمی همچون پدرخوانده هستید. وجود عملیات های مخفی کاری و کشتن سران مافیا به شدت جالب و زیباست که باعث می شود این بازی در ژانر مخفی کاری نیز برای خود اعتباری کسب کند. در مجموع باید این بازی را یکی از بهترین بازی های سوم شخص دانست که هر عاشق دوران کلاسیک دهه 1960 را شیفته خود می کند.

شماره 9: For Honer

سال انتشار: 2018

امتیاز : 8 از 10

بهترین بازی های سوم شخص For Honer

بازی For Honer ساخته یوبیسافت، یک بازی شمشیر زنی فوق العاده است. در این بازی سه شخصیت اصلی را می توانید هدایت کنید که شامل شوالیه، سامورایی و وایکینگ است. بازی در قرون وسطی و در عصر جنگ های خونین قلعه گیری و مبارزات تن به تن رخ می دهد. مبارزات در این بازی به یک نقطه قوت فوق عالی برای آن تبدیل شده اند. مبارزات در For Honer به شدت واقع گرایانه بوده و تنها به این صورت نیست که چند کلیک کنید تا دشمن کشته شود. مبارزات به گونه ای طراحی شده اند که باید برای مبارزه با هر سرباز دشمن وقت بگذارید و با تکنیک های خود او را بکشید. مبارزه با هیرو های بازی البته از همه بهتر است و در مبارزه با هر یک از آنها باید خودی نشان دهید. حرکات در مبارزه بسیار گسترده بوده و هر حرکت شما باید حساب شده باشد. شما می توانید به جز شمشیر زدن، دشمن را به در و دیوار بکوبید و به این صورت او را از پای در آورید. البته سبک مبارزاتی شوالیه، وایکینگ و سامورایی با هم متفاوت است اما هر سه می توانند مبارزات لذت بخشی برای شما تدارک ببینند.

بهترین بازی های سوم شخص For Honer

اسب سواری و جنگ های سواره هم هیجان بسیار خوبی به بازی داده است. بازی دو بخش دارد، یکی داستانی و دیگری مالتی پلیر. بخش داستانی بازی کوتاه بوده و بیشتر می خواهد شما را برای بازی مالتی پلیر آماده کند. بخش مالتی پلیر بسیار متنوع بوده و با توجه به سلیقه تان می توانید یکی را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید به صورت تک به تک دوئل کنید که واقعا جذاب خواهد بود. البته اگر دوست دارید می توانید به اصالت این بازی که همان جنگ های بزرگ و چند نفره است برگردید و با تعداد زیادی از افرادتان با دشمن درگیر شوید. گرافیک بازی عالی بوده و تمام جزئیات با دقت کار شده اند هر چند نقشه ها تنوع کمی دارند. شخصی سازی های بازی نیز فوق العاده بوده و می توانید زره و کلاهخود و وسایل شخصیت خود را آن طور که دوست دارید طراحی کنید. البته برای استفاده حداکثری از این بخش باید پرداخت های درون برنامه ای انجام دهید. در مجموع باید گفت با یکی از بهترین بازی های سوم شخص شمشیری تاریخ روبرو هستیم.

شماره 8: Assassin’s Creed IV: Black Flag

سال انتشار: 2013

امتیاز : 8.5 از 10

بهترین بازی های سوم شخص Assassin's Creed IV: Black Flag

بازی های آساسینز کرید از جمله بهترین بازی های سوم شخصی هستند که تاکنون منتشر شده اند. اما در این بین بسیاری از صاحب نظران نسخه Assassin’s Creed IV: Black Flag را بهترین آساسینز کرید در بین تمامی این سری می دانند. این بازی چنان داستان سرگرم کننده و گیم پلی فوق العاده ای دارد که هر گیمری تا ساعتها می تواند پای آن بنشیند و از بازی لذت ببرد. Assassin’s Creed IV: Black Flag یک بازی جهان باز است. در واقع شما می توانید بدون اینکه ماموریت های این بازی را انجام دهید در محیط بازی بچرخید و از آن لذت ببرید. محیط بازی در دریای کارائیب و دوران دزدان دریایی روایت می شود. شما کاپیتان یک کشتی هستید و اغلب با آن سفر می کنید و در محیط بازی جابجا می شوید. همه چیز محیط بسیار عالی کار شده است. می توانید از ساعتها دریانوردی و دیدن جزایر کوچک و بزرگ بسیار زیبای دریای کارائیب لذت ببرید. این بازی در واقع در دورانی قبل از آساسینز کرید 3 روایت می شود.

بهترین بازی های سوم شخص Assassin's Creed IV: Black Flag

اگر نسخه 3 را بازی کرده باشید حتما دیده اید به طور محدود به دریانوردی و کشتی سواری می پردازید که از جمله بهترین مراحل آن بازی بودند اما در نسخه 4 اغلب اوقاتتان را با دریانوردی سپری می کنید هر چند می توانید به شهر های بزرگ بازی همچون هاوانا بروید و زمان زیادی را در این شهر ها نیز سپری کنید. گیم پلی بازی فوق العاده است. شما در این بازی دو شمشیر و تپانچه در اختیار دارید. حرکات شمشیر و درگیری با دشمنان عالی بوده و صحنه های اکشن فوق العاده ای را خلق می کند. شما می توانید در Assassin’s Creed IV: Black Flag به دزدی دریایی بپردازید و کشتی ها را غارت کنید. با غارت کشتی ها منابع و پول بدست می آورید که می توانید با این پول و منابع، کشتی خود را ارتقاء دهید و یا برای خودتان وسایل و لباس بخرید یا در جزیره خودتان ساختمان هایی بسازید. وجود ماموریت های مخفی کاری در بازی های آساسینز کرید چیز جدیدی نیست و در این بازی شاهد شماری از بهترین ماموریت های مخفی کاری هستیم شکار کردن نیز بسیار لذت بخش است، هم در خشکی و هم در دریا می توانید شکار کنید. دنبال کردن نهنگ ها و شکار آنها بسیار جالب است. بنابراین با قاطعیت می توان گفت با یکی از بهترین بازی های سوم شخص تاریخ روبرو هستیم.

شماره 7: Gears of War 4

سال انتشار: 2016

امتیاز : 9.2 از 10

بهترین بازی های سوم شخص Gears of War 4

سری Gears of War از جمله بهترین بازی های شوتر سوم شخص هستند. بسیار تحلیلگران معتقدند نسخه چهارم این بازی یعنی Gears of War 4 شایسته عنوان برترین Gears of War تاریخ است. این بازی و سایر نسخه های Gears of War به گونه ای ساخته شده اند که به یک نماد در صنعت بازی های سوم شخص شوتر تخیلی تبدیل شده اند. گیم پلی بازی عالی کار شده است و با این بازی خود را در دنیایی می یابید که پر از ربات ها و هیولا های عجیب و غریب است که باید آنها را از پا درآورید. محیط بازی یک محیط بزرگ با ویژگی های مختلف است که باعث شده نبرد در هر یک از آنها حال و هوای خاص خودش را داشته باشد. با اینکه در این بازی شاهد شخصیت های جدیدی هستیم اما شخصیت پردازی بسیار عالی باعث شده به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و از بودن کنار آنها احساس لذت کنید.

بهترین بازی های سوم شخص Gears of War 4

هوش مصنوعی این بازی بسیار خوب بوده و باعث می شود احساس کنید واقعا وارد یک نبرد همه جانبه شده اید. گیم پلی بازی بسیار سرعتی بوده و همانند سایر نسخه های Gears of War در این نسخه نیز شاهد تیراندازی های پرحجم هستیم. گان پلی بازی فوق العاده بوده و تنوع بالای اسلحه ها که هر یک خصوصیات ویژه خود را داشته و عملکرد منحصر به فردی دارد باعث شده با تمام وجود حس کنید این بازی یکی از بهترین بازی های شوتر دنیاست. این بازی یک بخش مالتی پلیر فوق العاده نیز دارد که با حالت های مختلف خود باعث شده شاهد بهترین بخش مالتی پلیر در تمامی سری این مجموعه باشیم. در مجموع باید بگوییم این بازی فوق العاده بوده و می تواند در لیست بهترین بازی های سوم شخص قرار بگیرد.

شماره 6: Rise of the Tomb Raider

سال انتشار: 2015

امتیاز : 9.3 از 10

بهترین بازی های سوم شخص Rise of the Tomb Raider
بهترین بازی های سوم شخص: Rise of the Tomb Raider

سری بازی های Tomb Raider از زمان معرفی در سال 1996 تاکنون توانسته اند به برخی از محبوب ترین بازی ها در تمامی پلتفرم ها تبدیل شوند. در سال 2015 نسخه جدیدی از این بازی به نام Rise of the Tomb Raider عرضه شد که به عقیده بسیاری تحلیلگران، این نسخه همانند نسخه دوم، یک نقطه عطف در تاریخ این سری بازی محسوب می شد. Rise of the Tomb Raider بر خلاف بسیاری دیگر از عناوین این لیست، چندان خشن و اکشن نیست و بیشتر به ماجراجویی در محیط بزرگ و باز خود می پردازد. البته این بدان معنی نیست که هیچگونه جنگ و درگیری وجود ندارد. در این بازی انواع اسلحه ها وجود داشته و قابلیت ارتقاء آنها باعث شده همواره به دنبال کسب منابع برای این کار باشید. با این حال حس و حال خاصی در نبرد های مسلحانه نیست و این موضوع باعث می شود سبک مخفی کاری را ترجیح دهید.

بهترین بازی های سوم شخص Rise of the Tomb Raider

داستان بازی زیبا و هیجان انگیز است اما در این بازی خبری از انتخاب وجود نداشته و داستان به صورت خطی روایت می شود. محیط بازی بسیار عالی کار شده است و با یک محیط بسیار بزرگ و پرجزیئات روبرو هستیم که با گرافیک فوق العاده خود شما را مجذوب می کند. محیط بازی آنقدر خوب کار شده که شاید بخواهید ماموریت ها را کنار بگذارید و به گشت و گذار در محیط بپردازید. در گیم پلی بازی شاهد معما های پیچیده ای هستیم که باید آنها را حل کرده و به جلو بروید. در بسیار موارد خودتان می توانید سبک بازی را انتخاب کنید که به صورت معمولی به دشمنان حمله کنید و یا با مخفی کاری از سد آنان بگذرید. البته مشخصا این بازی بر روی مخفی کاری تمرکز بیشتری داشته و این حالت بر زیبایی بازی می افزاید. در مجموع این بازی با ویژگی های مخفی کاری عالی خود توانسته است در زمره بهترین بازی های سوم شخص جهان قرار گیرد.

شماره 5: Dark Souls III

سال انتشار: 2016

امتیاز : 9.5 از 10

بهترین بازی های سوم شخص Dark Souls III

Dark Souls III ادامه دهنده راه نسخه های یک و دو است. این بازی اغلب نکات مثبت نسخه های قبل را داشته و از طرفی بهبود های قابل توجهی را هم ایجاد کرده است. محیط بازی یک محیط ترسناک است که با فضا های سرد و بی روح و در عین حال ترسناک پر شده است. ما در مجموع با یک محیط بزرگ و پرجزئیات روبرو هستیم اما این محیط بازی به اندازه بازی های بزرگی همچون Red Dead 2 و یا ویچر، بزرگ و پر جزئیات نیستند.  داستان بازی همچون نسخه های قبل یک داستان مرموز و پیچیده است که هر چقدر جلوتر می روید پیچیده تر نیز می شود. با اینکه داستان Dark Souls III همانند بسیاری از بازی ها مربوط به نجات جهان از نابودی است اما داستان به نحوی بیان می شود که گیمر را همچنان تا انتهای بازی به خود جذب می کند. گیم پلی بازی از جمله نقاط قوت این بازی است.

بهترین بازی های سوم شخص Dark Souls III

شما در این بازی می توانید یکی از گزینه های متعدد شخصیت ها همچون شوالیه، جادوگر، کشیش و… را انتخاب کنید و  با تعداد بسیار بالایی دشمن از انواع و نژاد های مختلف روبرو شوید. این دشمنان از انسانها تا هیولا ها را در بر می گیرند. اسلحه ها و شیوه زیبای نبرد ها باعث شده جنگیدن و نابودی دشمنان در Dark Souls III به یک کار جذاب و هیجان انگیز تبدیل شود. گیم پلی بازی بسیار سریعتر از نسخه های قبل بوده و با یک گیم پلی سرعتی و در عین حال بسیار خشن و خونین روبرو هستیم. وجود سیستم ارتقاء بازی نیز باعث شده گیمر ها همواره به دنبال منابع لازم همچون ارواح برای ارتقاء خود باشند. در مجموع این بازی یکی از بهترین بازی های سوم شخص جهان محسوب می شود که می تواند تا ساعتها گیمر را با دنیای پیچیده خود مشغول کند.

شماره4 : God Of War 2018

سال انتشار: 2018

امتیاز : 10 از 10

بهترین بازی های سوم شخص God Of War 2018

کمتر بازی را سراغ داریم که مدام در حال بهتر و بهتر شدن باشد. سری   God Of War همواره از محبوب ترین بازی ها بوده است. نسخه 4 این بازی آنقدر خوب ظاهر شد که به سادگی توانست خود را به این لیست وارد کند.   God Of War 4 اغلب چیز ها بهتر شده است. دنیای زیبای نورس به شدت چشم نواز بوده و گرافیک فوق العاده ای دارد. گیم پلی این بازی آنقدر خوب ساخته شده که باعث می شود ساعتها بدون خستگی به نبرد های سنگین با موجودات عجیب و غریب بپردازید. گیم پلی آنقدر خوب است که برخی اوقات فراموش می کنید اصلا چرا دارید می جنگید و تنها به کشتن دشمنان فکر می کنید. شخصیت کریتوس که همواره جزء شخصیت های دوست داشتنی بازی های کامپیوتری بوده است حالا پیشرفت زیادی کرده و از یک مردم خشمگین به کسی تبدیل شده که بی جهت خشمگین نمی شود و بیشتر به پدری می ماند که برای فرزندش و رسیدن به هدف فداکاری می کند. وجود فرزند کریتوس یعنی آرتئوس در این بازی حال و هوای بسیار خوبی به آن بخشیده است.

بهترین بازی های سوم شخص God Of War 2018

آرتئوس به هیچ وجه مزاحم شما نیست و نیازی به مراقبت خاصی ندارد. از طرفی تکنیک های او باعث شده گیم پلی بازی به شدت جذاب تر شود. وجود دشمنان فراوان و تکنیک های فوق العاده برای کشتن هر یک از آنها می تواند بسیار لذت بخش باشد. وجود معما ها و تمرکز و تفکر زیادی که برای حل کردن آنها نیاز دارید بسیار خوب بوده و به هیچ وجه مانند سایر بازی های معما گونه نیست. از کریتوس و آرتئوس به عنوان شخصیت های اصلی که بگذریم، شخصیت سایر کاراکتر های بازی نیز بسیار خوب کار شده است. در مجموع با افتخار این شاهکار را به لیست بهترین بازی های سوم شخص تاریخ اضافه می کنیم.

شماره 3: The Witcher 3: Wild Hunt

سال انتشار: 2015

امتیاز : 10 از 10

بهترین بازی های سوم شخص The Witcher 3: Wild Hunt

سری ویچر شما را به دنیای پر رمز و راز هیولا ها می برد. شما در نقش گرالت هیولا کش هستید و باید با هیولا های متعددی نبرد کنید. The Witcher 3: Wild Hunt قرار بود پایانی بر دنیای ویچر باشد اما بعد از آن به دلیل محبوبیت بالای این بازی دو نسخه دیگر نیز ساخته شد که هر یک شاخه ای از این بازی هستند. نقطه قوت بازی داستان فوق العاده آن است. این داستان متفاوت از داستان کلیشه ای نجات جهان است. شما در این داستان باید به فکر نجات عزیزانتان باشید و برای آنها بجنگید. این بخش بازی آنقدر خوب ساخته شده است که می توانید تا ساعتها پای آن بنشینید و از آن لذت ببرید. در کنار این داستان فوق العاده، شاهد گیم پلی جذاب بازی نیز هستیم. گیم پلی بازی در محیطی زیبا با جزئیات بالا روایت می شود که شما باید در آن با موجودات عجیب و غریب بجنگید.

بهترین بازی های سوم شخص The Witcher 3: Wild Hunt

گرافیک بازی بسیار خوب بوده ولی خب می توانست بهتر هم باشد. همچون گذشته معما ها، نبرد های زیبا و از همه مهم تر خود شخصیت گرالت باعث شده اند با یک گیم پلی فوق العاده روبرو باشیم که باعث می شود تا بیش از 100 ساعت را بتوانید در دنیای زیبا و هیجان انگیز ویچر سرگرم باشید. در واقع می توان گفت با یکی از بهترین بازی های ماجراجویی جهان روبرو هستیم که هر ماجرای آن به شدت جذاب و بوده و گیمر را به دنبال خود می کشاند. شخصیت پردازی بازی بسیار عمیق است و به جز خود گرالت، سایر شخصیت ها نیز ماجرای زندگی خودشان را دارند که باعث شده بتوانید با آنها ارتباط برقرار کرده و با زندگی آنها آشنا شوید. وجود قابلیت انتخاب در بازی باعث شده بازی شما با بازی گیمری دیگر کاملا متفاوت باشد. آیا به دنبال یک هیولا می روید یا آن را به حال خودش وا می گذارید؟ پیشنهاد اشخاص را قبول می کنید یا نه؟ هر انتخاب شما باعث می شود نتایج آن را بعدا ببینید و بتوانید خط داستانی خودتان را دنبال کنید. در مجموع باید گفت The Witcher 3: Wild Hunt یک بازی فوق العاده است که می تواند در بین بهترین بازی های سوم شخص قرار بگیرد.

شماره 2: Red Dead Redemption 2

سال انتشار: 2018

امتیاز : 10 از 10

بهترین بازی های سوم شخص Red Dead Redemption 2
بهترین بازی های سوم شخص: Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2  شاهکاری دیگر از کمپانی سازنده GTA یعنی راک استار محسوب می شود. این بازی شما را به غرب وحشی و میان گروهی از کابوی های هفت تیر کش می برد. یکی از چیز هایی که باعث می شود این بازی در این جایگاه قرار گیرد، جهان آن است. در واقع جهان باز این بازی آنقدر بزرگ، زیبا و پرجزئیات است که با دیدن آن شاید همه چیز را فراموش کرده و فقط به گشت و گذار و لذت بردن از زیبایی های محیط بازی بپردازید. به راحتی می توانیم بگوییم بازی دیگری که چنین محیطی از غرب وحشی را به تصویر کشیده باشد سراغ نداریم. اسب سواری، گشت، شکار و البته انجام ماموریت ها در محیط بازی آنقدر لذت بخش است که کیبورد از بیان آن عاجز است! (بازی کنید تا بدونید چی میگم). اگر توانستید از محیط زیبای بازی کمی فاصله بگیرید، کمی هم به داستان فوق العاده آن بپردازید. در ادامه چند عکس زیبا از محیط بازی مشاهده کنید:

با اینکه تا حدودی می توانید انتهای بازی را حدس بزنید اما با این حال راک استار داستان را به گونه ای طراحی کرده و به جلو می برد که شما را مجذوب خود خواهد کرد، در واقع داستان بازی و محیط کلی آن به گونه ای است که شما Red Dead Redemption 2 را بازی نمی کنید بلکه می توانید آن را زندگی کنید. شخصیت پردازی های این بازی عالی کار شده اند. شما در نقش آرتور مرگان هستید، اما سایر شخصیت ها نیز آنقدر خوب شخصیت پردازی شده اند که به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. دیالوگ های بازی آنقدر خوب نوشته شده اند که می توانند با فیلم های تراز اول هالیوودی رقابت کنند. ماموریت های بازی از جمله نقاط قوت آن هستند. برخی ماموریت ها آنقدر خوب طراحی شده اند که شاید نظیر آن را در بازی دیگری پیدا نکنید. ماموریت هایی که باید در طی آنها از روی اسب تیراندازی کنید و یا مانند هفت تیر کش ها با دشمنان بجنگید جایی برای انتقاد از ماموریت ها باقی نمی گذارد. در مجموع این بازی نه تنها یکی از بهترین بازی های سوم شخص که یکی از بهترین بازی های جهان محسوب می شود.

شماره 1: Grand Theft Auto V

سال انتشار: 2013

امتیاز : 10 از 10

بهترین بازی های سوم شخص GTA V

راستش خیلی سخت است در مورد یک بازی که پس از 7 سال که از انتشارش می گذرد و هنوز جزء پرفروش ترین بازی های جهان است و از بررسی های سختگیرانه کارشناسان IGN نمره 10 از 10 را گرفته است چیزی بگوییم… GTA V یک شاهکار تمام عیار است. این بازی نه تنها بهترین بازی سوم شخص است که به عقیده بسیاری، بهترین بازی جهان محسوب می شود. همه چیز این بازی شاهکار است. از داستان فوق العاده گرفته تا گیم پلی جهان باز و مجذوب کننده. در واقع اگر هیچ گاه بازی کامپیوتری نکرده باشید، هیچ انتخاب بهتر از GTA V وجود ندارد. این بازی برخلاف نسخه های قبل، دارای سه شخصیت است. مایکل، فرانکلین و ترور. هر سه شخصیت آنقدر خوب شخصیت پردازی شده اند که بازی کردن با هر کدام حال و هوای خاص خودش را دارد. شما در دنیای هر کدام از این سه شخصیت گم می شوید. نمی توان یکی از این سه را نسبت به دیگری برتر دانست، شما به هر سه نفر برای پیشبرد ماموریت هایتان نیاز دارید.

بهترین بازی های سوم شخص GTA V

مراحل و ماموریت های بازی شما را پای خود میخکوب می کنند. از سرقت های بزرگ از مغازه های جواهرات تا دزدی از بانک و کشتن دشمنان همه و همه باعث می شوند تا ساعتها مشغول بازی کردن باشید. داستان بازی بسیار طولانی است اما آنچنان خوب کار شده که باعث می شود بتوانید از تک تک ماموریت ها لذت ببرید. محیط بازی فوق العاده است. شهر لوس سانتوس که بر پایه لس آنجلس ساخته شده، آنقدر بزرگ، پر جزئیات و زیباست که بسیاری اوقات ترجیح میدهید به جای انجام مراحل به گشت و گذار در شهر بپردازید. وجود مغازه ها، کافه ها، رستوران ها و… باعث شده صرفا با یک شهر بزرگ طرف نباشیم و می توانید از گوشه گوشه شهر لذت ببرید. خودرو های GTA V تنوع فوق العاده ای دارند که حتی با مدتها بازی هم شاید دوباره خودرو های جدیدی پیدا کنید. علاوه بر تنوع، بر جزئیات فیزیکی خودرو ها هم به شدت تمرکز شده است.

بهترین بازی های سوم شخص GTA V
بهترین بازی های سوم شخص: GTA V

مثلا اگر با یک کامیون به یک خودروی دیگر بکوبید خسارت بسیار بیشتری ایجاد خواهد شد تا اینکه بخواهید با یک ماشین سواری این کار را کنید. علاوه بر خودرو ها، طیف وسیعی از وسایل نقلیه از هواپیما، هلی کوپتر، تانک، کشتی، موتورسیکلت، دوچرخه و… هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. این بازی آنقدر سلاح های متنوعی دارد که شاید این حجم از سلاح را تنها در بازی ها شوتر اول شخص بتوانید بیابید. وجود حالت های مختلف دوربین باعث شده بتوانید این بازی را از دید سوم شخص و اول شخص بازی کنید. تیراندازی در حالت اول شخص آنقدر لذت بخش است که تنها بهترین عناوین کال آف دیوتی می توانند با آن رقابت کنند. حرف در مورد این بازی بسیار است و در مجموع باعث افتخار ماست که GTA V را در جایگاه نخست بهترین بازی های سوم شخص تاریخ قرار دهیم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *