پلی استیشن 5 رسما رونمایی شد

پلی استیشن 5 رسما در یک تیزر زیبا توسط سونی معرفی شد. تا پیش از این مدتها بود که همواره رندر هایی از این کنسول نسل نهمی میدیدم اما همچنان تصویری از آن در دسترس نبود. چندی پیش سونی از دسته بازی playstation 5 موسوم به دوال سنس رونمایی کرد که یک دسته جدید نسبت به دوال شاک ها بود. حالا خود کنسول نیز در ظاهری که شاید کمتر کسی انتظارش را داشت رونمایی شده است. طراحی کنسول کاملا متفاوت از رندر های معروف و نسخه های پیش ساخته است. البته مدتی پیش رندری منتشر شد که شباهت زیادی به کنسول اصلی داشت که هم اکنون رونمایی شده است اما مورد توجه قرار نگرفت.

پلی استیشن 5 آن رنگ مشکی مخوف نسخه های قبلی را کنار گذاشته و در رنگ سفید نیز عرضه می شود. این رنگ بسیار زیباست و می تواند کنسول شما را به یک المان در طراحی اتاق نیز تبدیل کند. این کنسول به صورت لایه ای ساخته شده و در میان آن یک بخش مشکی رنگ وجود دارد که شامل پورت ها می شود.

پلی استیشن 5

پلی استیشن 5 در دو نسخه پایه و دیجیتال ادیشن عرضه می شود. در نسخه پایه هم می توانید از دیسک برای بازی استفاده کنید و هم می توانید بازی ها را دانلود کنید و به صورت دیجیتالی استفاده کنید. اما در نسخه دیجیتال ادیشن دیسک خور حذف شده است و تنها می توانید بازی ها را به صورت اینترنتی دانلود و نصب کنید. نسخه دیجیتالی ما را به یاد Xbox one S all digital می اندازد که نخستین کنسولی بود که در چنین نسخه ای عرضه می شد.

بیشتر بخوانید: هر آنچه از Playstation 5 می دانیم

پلی استیشن 5 به احتمال بسیار زیاد همین امسال به بازار عرضه می شود چرا که دیگر چیزی برای رونمایی باقی نمانده است. در حال حاضر ما اطلاعات فنی، ظاهر کنسول و ظاهر دسته آن را می دانیم و باید منتظر باشیم تا با ورود به بازار مورد نقد و بررسی قرار گیرد. در ادامه تیزر رونمایی از پلی استیشن 5 را مشاهده می کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.