آیفون 12 در چه تاریخی عرضه می شود؟

0

اپل معمولا در اواخر سپتامبر از آیفون های جدیدی خود رونمایی می کند. امسال البته شایعاتی مطرح شد که ممکن است به دلیل همه گیری کرونا این تاریخ تغییر کند. اپل نیز به این شایعات پاسخ داد و گفت ممکن است آیفون های جدید چند هفته دیر تر از زمان معمول عرضه شود. با این اظهار نظر اپل، به نظر می رسد عرضه آیفون 12 به اکتبر و یا حتی نوامبر موکول شود(مهر تا آذر). همانطور که در گذشته گفته بودیم آیفون 12 در سه مدل عرضه می شود که البته ممکن است تغییراتی نیز داشته باشد. مدل پایه، پرو و پرو مکس سه مدل از آیفون جدید هستند که هر یک امکانات و ویژگی های خاص خود را دارند و قیمت آنها نیز به صورت پلکانی افزایش می یابد.

گفته می شود برای نخستین بار آیفون ها از اینترنت 5G نیز پشتیبانی خواهند کرد که این موضوع مستلزم ارائه چیپست جدیدی است. البته به نظر به جز استفاده از اینترنت 5G، چیپست جدید که احتمالا A14 نام داشته باشد قدرت بالاتری نیز خواهد داشت و ساخت آن نیز متفاوت خواهد بود.

آیفون 12 در چه تاریخی عرضه می شود؟

بحث دیگری که در مورد این گوشی به راه افتاده است به نامگذاری آن مربوط می شود. پس از اینکه سامسونگ به جای S11، نام S20 را برای پرچمداران جدید خود انتخاب کرد، شایعاتی به گوش می رسد که ممکن است اپل نیز چنین کند و به جای آیفون 12، گوشی جدیدی خود را آیفون 20 بنامد. این موضوع همچنین در مورد IOS نیز صدق می کند و ممکن است سیستم عامل جدید اپل نیز IOS 20  نامیده شود. به هر صورت تا زمانی که اپل از آیفون های جدید رونمایی نکرده است نمی توان با قطعیت در مورد نام آنها صحبت کرد. اخبار منتشره حاکی از آن است که نسخه های پرو و پرو پلاس این گوشی دارای دوربین 4 گانه خواهند بود که سه تای آنها 12 مگاپیکسلی بوده و یکی نیز TOF 3D است. دوربین جلو نیز گویا 12 مگاپیکسلی خواهد بود که در کنار دوربین SL 3D قرار دارد که برای عمق دهی و همینطور به عنوان سنسور تشخیص چهره کاربرد خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.